00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 49
   Telefon/Fax: +48 22 841-41-92, +48 22 841-94-60
   e-mail: biuro@pzszach.org.pl
AKTUALNOŚCI | KONTAKT | KALENDARZ | KOMISJE | PZSZACH | WZSZACHY | FINANSE | LICENCJE | REGULAMINY | AKADEMIA | KNJBIS | CENTRALNY REJESTR
Data utworzenia: 2014-11-04 | Autor: Michał Bartel | Odsłon: 25502
Kalendarz PZSzach na 2015 rok
uwagi prosimy kierować na adres m.bartel@pzszach.org.pl
 
kod
nazwa imprezy 
miejsce - termin 
organizator
www
komunikat
  Akademickie Mistrzostwa Polski

10-12.01
Zabrze

AZS UE Katowice     
  Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej 20-28.01 Iwonicz Zdrój PZSzach  
  Open Capelle la Grande 28.02-07.03
Capelle la Grande,
     

 
Indywidualne Mistrzostwa Europy 23.02-07.03
Jerozolima, Izrael

   

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski
Młodzików do lat 10
 1-8.03
  Jastrzębia Góra   
  Pomorski Wojewódzki Związek Szachowy     
  Indywidualne Mistrzostwa Polski
Juniorów do lat 16 i 18
 15-22.03
Karpacz 
Stilon Gorzow Wlkp.
 

Mistrzostwa Europy Seniorów.

24.02-04.03
Drezno, Niemcy

 
   
  Mistrzostwa Świata Kobiet 16.03-07.04
Soczi, Rosja
   
  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w  Sportach Umysłowych

07-14.04 Suwałki


Podlaska Federacja Sportu 
   
  LXVII Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet 24.03 - 01.04
Poznań
Stowarzyszenie F. Dziedzica/ PZSZach   
  LXXII Indywidualne Mistrzostwa Polski  24.03 - 01.04
Poznań
Stowarzyszenie F. Dziedzica/ PZSZach    

 
Drużynowe Mistrzostwa Europy Seniorów i Seniorek 1-10.04.
  Sibenik. Chorwacja 

 

 

 
  Mistrzostwa Świata Amatorów 13-22.04. 
Halkidiki Grecja 
     
  Drużynowe Mistrzostwa Świata Kobiet

18-29.04        
Chengdu, Chiny

     
  XXXIV Indywidualne Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań 14-15.02 Puławy      
  Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich w ramach IV Memoriału F. Dziedzica  19.04
Trzcianka
Stowarzyszenie F. Dziedzica    
  Indywidualny Puchar Polski Juniorów do lat 8 30.04-03.05
Poronin
UKS SP8 Chrzanów    
  Indywidualne Mistrzostwa Świata Szkół 6-15.05
Pattay, Tajlandia
     
  Mistrzostwa Europy w Solvingu

1-3.05 Iasi, Rumunia 

     
  Drużynowe Mistrzostwa Polski:
Ekstraliga I Sesja
8-10.05 PZSzach       

 
Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej 

28.05-04.06 Spała 

PZSzach
 
  XVIII Królewski Gambit Radomia

 31.05.2015 Radom

RSS Gambit Radom    

 
Zgrupowanie Kady Narodowej Kobiet   PZSzach     
 
  Mitropa Cup 12-20.06 Austria       
  Mistrzostwa Europy Kobiet 18-31.05 Chakvi, Gruzja        
  Mistrzostwa Świata w Szachach Szybkich i Błyskawicznych 9-15.10 Berlin, Niemcy     
  Mistrzostwa Polski do lat 6 5-7.06
Suchedniów
Świętokrzyski Związek Szachowy    

Piknik Olimpijski 23.05 (?) Warszawa PZSzach
PKOL
   
  Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach błyskawicznych 20-21.06.2014
Lublin
Lubelski Klub Szachowy    
  Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 18 13-19.07
Karpacz,
 PZSZach  
  Olimpiada do lat 16

21-30.07 Ułan Bator, Mongolia

   
  Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Europy Szkół 24.06-03.07 Konya, Turcja       
  Drużynowe Mistrzostwa Polski:
Ekstraliga Juniorów i I Liga Juniorów
25.07-02.08
 Ustroń
Opolski Związek Szachowy     
  Drużynowe Mistrzostwa Polski: II Liga Juniorów 25.07-02.08
Iwonicz
MUKS MDK Fabryczna Wrocław     
  Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych 6-9.08
Katowice
Śląski Związek Szachowy      
  Wakacje z Szachami 8-22.08 PZSzach       
  Drużynowe Mistrzostwa Polski: I Liga 5-13.09
  Jastrzębia Góra
Dolnośląski Związek Szachowy    
  Drużynowe Mistrzostwa Polski: II Liga 5-13.09
Jastrzębia Góra
KSz AZS Politechnika Wrocław    
  Drużynowe Mistrzostwa Polski, Ekstraliga II Sesja 4-6.09 PZSzach    
  Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga III Sesja 2-4.10 PZSzach  
  Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 20 01-16.09
Chanty-Mansyjsk
     
  Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej 21-27.09 Spała  PZSzach     
  Mistrzostwa Europy Juniorów
8-18
20.09-01.10 Porec,Chorwacja      
   Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej 12-18.10 Spała  PZSzach    
  Klubowy Puchar Europy     18-25.10 
Skopje, Macedonia 

 
   
  Drużynowe Mistrzostwa Europy 12-22.11
Reykjavik, Islandia
     
  Mistrzostwa Świata Juniorów 8-18 24.10-05.11
Halkidiki, Grecja

 
   
  Mistrzostwa Świata w Solvingu 4-5.08 Ostróda PZSzach     
  Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych 8-18


 

     
  Mistrzostwa Polski Seniorek 50+
Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

 

 
   
  Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych  
 
   
  Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów 8-14.11
Szklarska Poręba
UKS El-Tur Bogatynia    
  Mistrzostwa Świata Seniorów 9-11/11
 Acqui Terme, Włochy
     
  Sesja Młodzieżowej Akademii Szachowej  29.11-06.12 Spała  PZSzach    
  Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych 18-20.12 Mińsk, Białoruś       
 
 

 
Aktualnie online 44 gości