00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 49
   Telefon/Fax: +48 22 841-41-92, +48 22 841-94-60
   e-mail: biuro@pzszach.org.pl
AKTUALNOŚCI | KONTAKT | KALENDARZ | KOMISJE | PZSZACH | WZSZACHY | FINANSE | LICENCJE | REGULAMINY | AKADEMIA | KNJBIS | CENTRALNY REJESTR

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej strony

PZSzach pod adresem pzszach.pl

Data utworzenia: 2010-04-14 | Autor: Piotr Murdzia | Odsłon: 37255
 
 
kod
nazwa imprezy 
miejsce - termin 
organizator
www
komunikat
P-1
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn do lat 20 
2010
do ustalenia 
P-2
LIII Indywidualne Korespondencyjne Mistrzostwa Polski - serwer 
31.01.2010 - ??
KSZGK 
P-3
LXII Finał Mistrzostw Polski Kobiet 
Warszawa 9-17.01 
PZSzach
P-4
LXVII Finał Mistrzostw Polski Mężczyzn 
Warszawa 9-17.01
PZSzach
Z-1
Zgrupowanie kadry narodowej seniorów
Spała, 22-26.02
PZSzach
 
 
S-1
XXXII Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań 
Łowicz 5-7.03 
PSKP w Łowiczu 
M-1
Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2010 
Rijeka, Chorwacja 05-19.03
  
M-2
Mistrzostwa Europy Kobiet 2010 
Rijeka, Chorwacja 05-19.03
  
P-5
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 
Karpacz 06-14.03 
EL-TUR Bogatynia 
P-6
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 i 12 
Wisła 20-28.03 
MKSz Rybnik 
S-2
Mistrzostwa Europy w rozwiązywaniu zadań
Sunningdale, Wielka Brytania, 9-11.04
 
Z-2
I-II sesja Akademii, grupa młodych talentów i grupa absolwentów
Spała, 17-24.04
Młodzieżowa Akademia Szachowa
 
 
P-7
Mistrzostwa Polski Przedszkolaków 
Sielpia 23-25.04 
Świętokrzyski Związek Szachowy 
P-8
Puchar Polski Juniorów do lat 8 
Międzyzdroje 30.04-3.05 
 „STILON Gorzów Wlkp.”
P-9
OOM (MPJ do lat 14) 
Sękocin, 1-8.05
MZSzach
Z-3
III sesja Akademii, grupa intensywnego szkolenia
Zakopane, 10-16.05
Młodzieżowa Akademia Szachowa
 
 
X-1
Królewski Gambit Radomia
Radom, 23.05 
Radomskie Stowarzyszenie Sportowe
P-10
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski P-5 
Myślibórz,29-30.05
"Strategia" Kożuchów
Z-4
IV sesja Akademii, grupa mistrzów i rezerwy mistrzowskiej
Wałcz, 29.05.-6.06
Młodzieżowa Akademia Szachowa
 
 
X-2
Turniej Kadry „Pierwsza Szansa” Juniorów 
Łazy 27.06.-02.07 
 „Hetman Koszalin” 
P-11
Ekstraliga Juniorów
Ustroń, 06-14.07
 
P-12
I Liga Juniorów 
Suchedniów, 06-14.07 
Świętokrzyski Związek Szachowy 
P-13
II Liga Juniorów 
Chełm 06-14.07 
Lubelski Związek Szachowy 
M-3
Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 18
Pardubice, Czechy 14-22.07 
  
K-1
Kurs instruktorów szachów
Ustrzyki Dolne,
 16.7 - 1.8
Spółka Cywilna „ARDEN”
 
P-14
Mistrzostwa Polski Juniorów P-30, P-5 
Warszawa 26-28.07 
PZSzach
Z-5
Sesja Akademii, przygotowanie do MŚ’20
Spała, 28.07-02.08
PZSzach
 
 
M-4
Mistrzostwa Świata Kobiet i Mężczyzn do lat 20
Chotowa Czarna, Polska 02-17.08 
  
P-15
Mistrzostwa Polski Weteranów i Osób Niepełnosprawnych 
Sielpia 4-14.08
Świętokrzyski Związek Szachowy 
K-2
Kurs instruktorów sportu
Suwałki, 7-22.08
UMKS Jaćwież Suwałki
X-3
Wakacje z Szachami 
Dąbki, 14 - 28.8
 „EL-TUR Bogatynia” 
Z-6
Zgrupowanie kadry narodowej seniorów
Zakopane, 25-31.08
PZSzach
 
 
P-16
Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet P-30 
2010
do ustalenia 
P-17
Ekstraliga, I Liga Seniorów 
Katowice 04-12.09 
Hetman Szopienice 
P-18
II Liga Seniorów 
Mrzeżyno 04-12.09 
 „STILON Gorzów Wlkp.” 
M-5
XI Uniwersyteckie Mistrzostwa Świata
Zurich, Szwajcaria 05-12.09 
  
M-6
Mistrzostwa Europy Juniorów do lat 8-18
Batumi,Gruzja 19-30.09 
  
Z-7
Zgrupowanie kadry narodowej (solverzy)
Spała, październik
PZSzach
 
 
M-7
Olimpiada Szachowa 
Chanty-Mansijsk, Rosja 19.09-04.10 
  
S-3
Mistrzostwa Świata w rozwiązywaniu zadań
Hersonissos – Heraklio, Grecja 16-23.10
 
M-8
Klubowy Puchar Europy 
Plovdiv,Bułgaria 16-24.10 
  
M-9
Klubowy Puchar Europy Kobiet 
Plovdiv,Bułgaria 16-24.10 
  
M-10
Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 8-18
Halkidiki, Grecja 19-31.10 
  
Z-8
Zgrupowanie kadry narodowej seniorów (MŚK)
Spała, listopad
PZSzach
 
 
X-4
Turniej Ostatniej Szansy 
Karpacz 28.11-04.12.2010 
EL-TUR Bogatynia 
P-19 III Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Wrocław, 11-14.11.2010 Klub Szachowy Polonia Wrocław  
Z-9
VI-VII sesja Akademii, grupa młodych mistrzów i grupa absolwentów
Spała, 28.11.-5.12
Młodzieżowa Akademia Szachowa
 
 
M-11
Mistrzostwa Świata Kobiet
Turcja, 02.12.-25.12 
  
Z-10
VIII sesja Akademii, grupa intensywnego szkolenia
Spała, 13-17.12
Młodzieżowa Akademia Szachowa
 
 
 
 
M
imprezy mistrzowskie rangi MŚ, ME
 
 
Z
zgrupowania
 
 
S
solving
 
 
P
mistrzostwa Polski
 
 
X
inne imprezy
 
 
K
kursy i szkolenia
 
 

 
rozmiar 0.06 MB | 2010-05-10 | Liczba pobrań: 116
rozmiar 0.21 MB | 2010-05-10 | Liczba pobrań: 73
 
Aktualnie online 29 gości