Brawl Chess – Gambit – krótka recenzja

Brawl Chess – Gambit – krótka recenzja

Gra dla miłośników szachów, w której możesz udowodnić, że jesteś mistrzem. Nie są to typowe szachy. Figurki przedstawiają postacie z serialu Gambit Królowej. Według licznych recenzji najlepiej sprawdza się na urządzeniach z możliwością grania dotykowego.

Darmowa wersja Brawl Chess- Gambit oferuje przesympatyczne trzy postacie. Reszta postaci jest do dokupienia za 4 zł za każdą z nich (księżniczki, księcia, robota, wróżki, barbarzyńcy, krasnoluda, elfa lub ducha – trzy pierwsze są darmowe).

Gra Brawl Chess- Gambit to doskonała rozrywka na wiele godzin. Przy okazji uczy strategicznego myślenia. W zestawie oferuje się lokalny multiplayer, przez który gra się w dwie osoby. Jeżeli nie jesteś miłośnikiem szachów i dopiero zaczynasz z nimi swoją przygodę, to dobrze wybrałeś! Gra Brawl Chess- Gambit jest tak zaprogramowana aby po kliknięciu danej postaci czyli figury szachowej, podświetliły się te miejsca na szachownicy, gdzie ta wybrana figurka może się poruszyć. Gracz wybiera określone miejsce z podświetlonych.

Osoby początkujące nie muszę się martwić, bowiem gra Brawl Chess – Gambit oferuje różne tryby poziomów trudności. Gracz wybiera poziom trudności do własnych umiejętności. Walczy z graczem komputerowym albo w trybie multiplayer z innym graczem. Sztuczna inteligencja została zaprogramowana tak, aby w zależności od wybranego poziomu trudności, gracz mógł długo cieszyć się graniem i miał możliwość wygrania.

Brawl Chess– Gambit jest doskonałą rozrywką dla osób podróżujących albo pasjonujących się w grach strategicznych. Miłośnicy serialu Gambit Królowej również będą z niej zadowoleni. Nie musisz być bystrzakiem aby grać w nią. Różne postacie w figurach szachowych oraz poziomy trudności urozmaicają rozgrywanie partii szachowych i stanowią doskonałą rozrywkę.

Dodaj komentarz